Przedstawiamy Państwu spis produkowanych u nas roślin iglastych. Wszystkie produkowane odmiany są mikoryzowane szczepionkami: grzybową Juni X z bakteryjną Fytobak. Mikoryza jest to rodzaj współżycia grzybów z korzeniami roślin, w wyniku czego obydwa organizmy czerpią korzyści. Jest to symbioza naturalnie występująca w przyrodzie.

Nasza firma oferuje ukorzenione sadzonki roślin iglastych do dalszej produkcji. Materiał ukorzeniamy z własnych mateczników będących pod naukową kontrolą.

Materiał iglasty dostępny jest w następującej ofercie:

  • „goły korzeń”, dostępny na zamówienie, odbiór ukorzenionego materiału przełom września i października lub wiosna następnego roku
  • ukorzeniony w korkach (paperpotach 40 mm), dostępny na zamówienie, odbiór ukorzenionego materiału przełom lipca i sierpnia

Nasze gospodarstwo oferuje do dalszej produkcji ukorzenione sadzonki liściaste. Materiał ukorzeniamy z własnych mateczników będących pod naukową kontrolą.

Materiał liściasty dostępny jest w następującej ofercie:

  • ukorzeniony w korkach (paperpotach 20, 30 i 40 mm)
  • multiplatach

Niniejsza oferta skierowana jest głównie do firm zajmujących się problematyką rekultywacji terenów, firm obsadzających duże obszary i przedsiębiorstw zajmujących się zielenią miejską.

Pragniemy poinformować, że istnieje możliwość realizacji zamówień na produkcję konkretnych odmian - począwszy od ukorzenienia sadzonki po produkt finalny (handlowy).

Przedstawiamy Państwu spis produkowanych u nas roślin iglastych. Wszystkie produkowane odmiany są mikoryzowane szczepionkami grzybowymi: Juni X z bakteryjną Fytobak. Mikoryza jest to rodzaj współżycia grzybów z korzeniami roślin, w wyniku czego obydwa organizmy czerpią korzyści. Jest to symbioza naturalnie występująca w przyrodzie.

Prezentujemy Państwu spis produkowanych odmian drzew i krzewów liściastych. Wszystkie oferowane rośliny są zdrowe i w bardzo dobrej kondycji. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Copyright © 2010-2021 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia
jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.